İzmir Havadis

Aliağa Belediye Meclisinde ikinci başkan vekili belli oldu

ALİAĞA BELEDİYESİ AĞUSTOS AYI MECLİSİ TOPLANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aliağa Belediye Meclisinde ikinci başkan vekili belli oldu
91 views
05 Ağustos 2020 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aliağa Belediyesi Meclisi, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şeklide toplanırken, Meclis İkinci Başkan Vekili Hilal Sadıkoğlu’nun istifasından boşalan ikinci başkan vekilliğine Meclis Üyesi Hakan Şimşek seçildi.

Aliağa Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, korona virüsü nedeniyle tüm önlemler alındı. Meclis salonuna girerken meclis üyelerinin ateşleri tek tek ölçüldü.

Meclis toplantısı, temmuz ayı olağan meclis toplantısı tutanağının okunup oylanmasıyla başladı. Meclis toplantısında başkanlıktan gelen önergeler kapsamında bir numaralı madde oy birliği ile İmar ve Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. İkinci madde kapsamında, Meclis İkinci Başkan Vekili Hilal Sadıkoğlu’nun istifasından boşalan ikinci başkan vekilliği için kalan süreyi tamamlamak üzere seçim yapıldı.

Meclis üyeleri Hakan Şimşek ve Savaş Dağdeviren’in aday olduğu seçimde, gizli oylama sonucunda Hakan Şimşek ikinci başkan vekilli olarak seçildi. Oturumda, başkanlıktan gelen önergelerin görüşülmesinin ardından komisyonlardan gelen raporlar görüşüldü. Mecliste, komisyondan gelen raporlar komisyonlardan geldiği şekilde mecliste oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda bir sonraki meclis toplantısının tarihi 8 Eylül saat 18:00 olarak belirlendi. Öte yandan meclis toplantısı, Aliağa Belediyesinin internet sitesinden canlı olarak yayınlandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.