İzmir Havadis

Aliağa’da otel ve konaklama tesislerine denetim

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “HAFTALIK TEMATİK DENETİMLER” KONULU EK GENELGESİ KAPSAMINDA ALİAĞA KAYMAKAMI ÖMER KARAMAN ÖNCÜLÜĞÜNDE ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET BALIKÇIOĞLU, ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI SERDAR BERK İLE KOLLUK KUVVETLERİ İLÇEDE BULUNAN OTEL VE KONAKLAMA TESİSLERİNE DENETİMLERDE BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aliağa’da otel ve konaklama tesislerine denetim
89 views
07 Mart 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı’nın “Haftalık Tematik Denetimler” konulu ek genelgesi kapsamında Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman öncülüğünde Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ile kolluk kuvvetleri ilçede bulunan otel ve konaklama tesislerine denetimlerde bulundu.

Kontrollü normalleşme dönemiyle birlikte denetim faaliyetlerinin etkinliği ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla uygulamaya geçen dinamik denetim süreci kapsamında Aliağa’da da denetimler hızla devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın “Haftalık Tematik Denetimler” konulu ek genelgesi kapsamında Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman öncülüğünde Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ile kolluk kuvvetleri ilçede bulunan otel ve konaklama tesislerine denetimlerde bulundu.

Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, “Sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra salgının seyri ve olası riskler göz önünde bulundurularak işletmelere ve vatandaşlara salgınla mücadele sürecinde daha dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyarılarda bulunarak bu süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.

Aliağa Kaymakamlığı ve Aliağa Belediyesi tarafından bastırılan broşürler de işletmelere dağıtıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.