İzmir Havadis

Aydem Perakende’den vadesi geçmiş elektrik borçlarına taksit imkânı

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN ENERJİ GRUBU AYDEM ENERJİ’NİN BİR KURULUŞU OLAN AYDEM PERAKENDE, PANDEMİ DÖNEMİNDE ELEKTRİK BORCUNU ÖDEYEMEYEN MÜŞTERİLERİ İÇİN 12-16 EKİM 2020 TARİHLERİ ARASINDA YAPILABİLECEK BAŞVURULAR İLE 1 AĞUSTOS 2020 ÖNCESİ DÖNEMLERE AİT VADESİ GEÇMİŞ BORÇLARA TAKSİTLİ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLAYACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aydem Perakende’den vadesi geçmiş elektrik borçlarına taksit imkânı
100 views
10 Ekim 2020 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen enerji grubu Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan Aydem Perakende, pandemi döneminde elektrik borcunu ödeyemeyen müşterileri için 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılabilecek başvurular ile 1 Ağustos 2020 öncesi dönemlere ait vadesi geçmiş borçlara taksitli ödeme kolaylığı sağlayacak.

Kredi kartı ile taksitli ödeme yapacak müşteriler, işlemlerini web sitesindeki online işlemler sayfasından yapabileceği gibi Müşteri İlişkileri Merkezlerinden (MİM) de gerçekleştirebilecek. Kredi kartı dışında taksitlendirme talebi olan müşteriler ise MİM’lere bizzat başvurarak taksitlendirme yapabilecek. Pandemi döneminde elektrik borçlarını ödemekte zorluk çeken müşterilere bu uygulama ile 5 aya kadar vade seçeneği veya kredi kartına 9 aya varan taksitli ödeme imkanı sunulacak.

Görevli elektrik tedarik şirketi olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere Ege Bölgesinde ve Türkiye genelinde yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Aydem Perakende, Türkiye’nin pandemiyle mücadelesine katkı sağlayama devam edileceğini bildirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.