İzmir Havadis

Balçova’da salgın önlemleriyle vatandaşlara yeni yıl ziyareti

BALÇOVA BELEDİYE BAŞKANI BAŞKAN FATMA ÇALKAYA VE EŞİ MEHMET ALİ ÇALKAYA, YENİ YIL NEDENİYLE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ. SALGIN NEDENİYLE VATANDAŞLARIN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATMAK İSTEMEYEN ÇALKAYA ÇİFTİ, KAPIDAN İYİ DİLEKLERİNİ SUNARAK, YANINDAKİ HEDİYELERİ TAKDİM ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Balçova’da salgın önlemleriyle vatandaşlara yeni yıl ziyareti
114 views
01 Ocak 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balçova’da yıllardır gelenek haline gelen Çalkaya Ailesi’nin yeni yıl ziyaretleri, bu yılda korona virüsü tedbirleri çerçevesinde devam etti.

Balçova Belediye Başkanı Başkan Fatma Çalkaya ve eşi Mehmet Ali Çalkaya, yeni yıl nedeniyle vatandaşları ziyaret etti. Salgın nedeniyle vatandaşların sağlığını tehlikeye atmak istemeyen Çalkaya çifti, kapıdan iyi dileklerini sunarak, yanındaki hediyeleri takdim etti. Onlarca aileyi ziyaret eden Başkan Çalkaya, özelikle çocuklara yakın ilgin gösterdi. Çocuklarda, Başkan Çalkaya’ya elleriyle hazırladıkları hediyeleri verdi.

Güzelliklerin paylaştıkça arttığına inandığını ifade eden Başkan Fatma Çalkaya, “Biz yıllardır zorda olanın yanında olan bir anlayışla Balçova’da hizmet üretiyoruz. Yaşanan zorluklar, çekilen dertler paylaştıkça azalıyor. Bu anlamda zor bir yıl olan 2020 yılının son gününde çocuklarımızın yeni yıla gülen gözlerle girmesi, yaşlılarımızın yalnız olmadıklarını bilmesi bize huzur veriyor. 2021 yılında çocukların yatağa aç girmediği, her çocuğun eşit ve kaliteli eğitim aldığı bir Türkiye istiyorum. Kadınların şiddet görmediği, her kadının sosyal hayatın içinde kendini özgürce ifade edebildiği, İşsizliğin son bulduğu, hayvanlara işkence edilmediği, doğanın korunduğu bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.