İzmir Havadis

Başkan Soyer ilçe belediye başkanlarıyla toplantılarına devam ediyor

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER, İLKİNİ GEÇTİĞİMİZ HAFTA YAPTIĞI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARIYLA TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR. İLÇELERDEKİ İLK 500 GÜN ÇALIŞMALARINI, DEVAM EDEN PROJELERİ VE İLÇELERİN BÜYÜKŞEHİRDEN TALEPLERİNİ DİNLEMEK İÇİN BAŞLATILAN PROGRAM KAPSAMINDA SOYER, 7 İLÇE BELEDİYE BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Soyer ilçe belediye başkanlarıyla toplantılarına devam ediyor
40 views
04 Ekim 2020 - 12:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilkini geçtiğimiz hafta yaptığı ilçe belediye başkanlarıyla toplantılarına devam ediyor. İlçelerdeki ilk 500 gün çalışmalarını, devam eden projeleri ve ilçelerin büyükşehirden taleplerini dinlemek için başlatılan program kapsamında Soyer, 7 ilçe belediye başkanı ile bir araya geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldiği ve ilkini geçen hafta yaptığı toplantılarına devam ediyor. Büyükşehir ve ilçe belediyeler arasındaki koordinasyonu sağlamak, yurttaşların sorunlarına hızla çözüm üretmek için bu uygulamayı başlatan Başkan Soyer, 7 ilçe belediye başkanıyla daha bir araya geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıya; Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı katıldı.

Pazartesi toplantısıyla tüm ilçeler tamamlanacak

İlçelerdeki ilk 500 gün çalışmalarını, önümüzdeki 3.5 yıla ilişkin hedefleri ve ilçelerin büyükşehir ile ortak yürütmek istedikleri projeleri dinleyen Soyer, bütçe döneminin yaklaştığını ve ilçelere yapılacak yatırımların planlanacağını vurguladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, İzmir Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcıları ve belediye bürokratlarının hazır bulunduğu toplantıda Başkan Soyer, notlarını aldı, bazı projeler için daha fazla bilgi ya da fizibilite raporu istedi, bazı çalışmaların da hızlandırılması için bürokratlarına talimat verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.