İzmir Havadis

Buca Belediyesinden online yapılandırma

BUCA BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN PANDEMİ SÜRECİNDE BORÇ YAPILANDIRMA İŞLEMLERİNİ EVLERİNDE KALARAK RAHATLIKLA YAPABİLMELERİ İÇİN E-BELEDİYE ÜZERİNDEN ONLİNE YAPILANDIRMA SAYFASI AÇTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Buca Belediyesinden online yapılandırma
58 views
19 Aralık 2020 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Buca Belediyesi, vatandaşların pandemi sürecinde borç yapılandırma işlemlerini evlerinde kalarak rahatlıkla yapabilmeleri için e-belediye üzerinden online yapılandırma sayfası açtı. Vatandaşlar, yılsonuna kadar emlak, çevre temizlik, eğlence, ilan reklam, para cezaları gibi borçlarını yapılandırarak peşin veya taksitler halinde ödeyebilecekler.

Buca Belediyesi, borç yapılandırılmasına ilişkin 7256 Sayılı Kanun gereğince vergi borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşların evlerine kalarak işlemlerini yapabilmeleri için e-belediye sayfasında vergi yapılandırması ve ödeme sistemini devreye soktu. Bucalı vatandaşlar, 31 Aralık 2020 tarihine kadar belediye hizmet binasına gelmeden emlak, çevre temizlik, eğlence, ilan reklam, para cezaları gibi borçlarını indirimli olarak yapılandırarak peşin veya taksitler halinde ödeyebilecekler.

Vatandaşlar, Buca Belediyesi’nin internet sitesi üzerindeki “e-belediye” sekmesinden veya doğrudan “ebelediye.buca.bel.tr” internet adresi üzerinden sisteme girerek işlemlerini gerçekleştirebilecek. Sistemde vergi yapılandırmasının yanı sıra borç sorgulama, online ödeme, bilgi edinme, üyelik ve sicil, belge doğrulama gibi çok sayıda işlem de gerçekleştirilebilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.