İzmir Havadis

Eriş’ten, Serter’e Ödemiş bilgilendirmesi

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ BEDRİ SERTER, CHP ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI HAMDİ HALİS VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE BİRLİKTE ÖDEMİŞ TİCARET ODASINI (ÖTO) ZİYARET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Eriş’ten, Serter’e Ödemiş bilgilendirmesi
178 views
26 Eylül 2020 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis ve beraberindeki heyet ile birlikte Ödemiş Ticaret Odasını (ÖTO) ziyaret etti. CHP’li heyete, Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Güllü ve Genel Sekreter İ. Emre Çiftçi ev sahipliği yaptı.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, Covid-19 sürecinin bölge ve üyeler üzerindeki ekonomik etkilerinden söz etti. Eriş, Ödemiş’te alınması gereken önlemler, bölge sorunları ve taleplerini dile getirip Covid-19 sürecinde Ödemiş Ticaret Odasının üyeleri için yapmış olduğu çalışmaları aktardı. Eriş, CHP heyetine süreçte yapılan analizlerin raporlaştırılmış halini ve Ödemiş’in genel durumunu gösteren ‘2019 Yılı Ekonomik Raporu’nu sundu. Milletvekili Bedri Serter de görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş’e teşekkürlerini iletti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.