İzmir Havadis

Filistin kamplarında kalanlar için yardım

“FİLİSTİN KAMPLARI ACİL YARDIM BEKLİYOR” SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN; ARALARINDA HAK-İŞ KONFEDERASYONU İZMİR İL BAŞKANLIĞININ DA YER ALDIĞI MÜSİAD İZMİR, İHH, MEMUR-SEN, CİHANNÜMA GİBİ ÖNEMLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI (STK), BİLAL SAYGILI CAMİİ VE KÜLLİYESİ’NDE BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Filistin kamplarında kalanlar için yardım
118 views
16 Ocak 2021 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Filistin Kampları Acil Yardım Bekliyor” sloganıyla yola çıkan; aralarında Hak-İş Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığının da yer aldığı önemli sivil toplum kuruluşları (STK), Bilal Saygılı Camii ve Külliyesi’nde bir toplantı gerçekleştirdi.

Türkiye’nin önde gelen STK’larının bulunduğu değerlendirme toplantısında, Lübnan’da yer alan mülteci kamplarında zor günler geçiren insanların sorunlarına çare bulmak amacıyla projeler geliştirildi. Toplantı hakkında bilgi veren Hak-İş Konfederasyonu İzmir İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası İzmir Şube Başkanı Gültekin Şimşek, “Konfederasyonumuz ve Sendikamız Genel Başkanı Mahmut Arslan öncülüğünde dünyanın neresinde bir mazlum varsa elimizden geldiğince yardımda bulunmaya çalışıyoruz. İslam coğrafyasında huzurun hakim olması en büyük dileğimiz. Bu bağlamda konfederasyonumuz ve sendikamız yardım kampanyaları düzenliyor, yapılan çalışmalara en üst seviyede destek oluyor. Biz de İzmir’de bu önemli projelerde yer alıyoruz” dedi. Toplantıda, Türkiye’nin bu konuda üzerine düşen görevi tüm zorluklara rağmen yerine getirmeye çalıştığı bilinciyle hareket eden İzmirli STK’ların çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.