İzmir Havadis

Hizmet-İş, iş kazasında ölen üyesinin ailesine sigorta çekini teslim etti

İZMET-İŞ SENDİKASI DA, SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLAN FERDİ KAZA SİGORTASI ÇEKİNİ ACILI AİLEYE TESLİM ETTİ. ÇEK, İZMİR ŞUBE BAŞKANI GÜLTEKİN ŞİMŞEK (FOTOĞRAFTA ORTADA) TARAFINDAN NAMIK KUŞAK’IN EŞİ EBRU KUŞAK VE OĞLU EMRE KUŞAK’A VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hizmet-İş, iş kazasında ölen üyesinin ailesine sigorta çekini teslim etti
48 views
21 Nisan 2021 - 14:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hak-İş/Hizmet-İş Sendikası İzmir Şube Başkanlığı, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışırken iş kazası sonucu hayatını kaybeden Namık Kuşak’ın ailesine, 50 bin TL tutarında kaza sigortası çekini teslim etti.

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan Namık Kuşak, 6 Haziran 2020 tarihinde yaşanan iş kazası sonucu yaşamını yitirdi. Hizmet-İş Sendikasına bağlı olarak çalışan Kuşak’ın ölümü tüm sevenlerini üzdü.

Hizmet-İş Sendikası da, sosyal sorumluluk projesi olan ferdi kaza sigortası çekini acılı aileye teslim etti. Çek, İzmir Şube Başkanı Gültekin Şimşek tarafından Namık Kuşak’ın eşi Ebru Kuşak ve oğlu Emre Kuşak’a verildi. Hak-İş İzmir İl Başkanı ve Hizmet-İş İzmir Şube Başkanı Gültekin Şimşek, “Merhum ağabeyimize Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz. İş yaşamında alınan tüm önlemlere rağmen böyle acı olaylar ile karşılaşabiliyoruz. Elbette bazı olayları engellemek bizlerin gücünün dışında; ancak Hizmet-İş Sendikası olarak en azından merhum üyemizin emanetlerine maddi olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın, tekrar başımız sağ olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.