İzmir Havadis

İzmir ITB Berlin Fuarındaydı

İZMİR, DÜNYANIN ÖNDE GELEN TURİZM ETKİNLİKLERİNDEN ITB BERLİN FUARINA KATILDI. PANDEMİ ÖNLEMLERİ NEDENİYLE BU YIL DİJİTAL ORTAMDA DÜZENLENEN FUARDA İZMİR’İN FARKLI KURUMLARI, VİSİT İZMİR ÇATISI ALTINDA BİR ARAYA GELEREK ŞEHRİ TANITTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İzmir ITB Berlin Fuarındaydı
36 views
14 Mart 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İzmir, dünyanın önde gelen turizm etkinliklerinden ITB Berlin Fuarına katıldı. Pandemi önlemleri nedeniyle bu yıl dijital ortamda düzenlenen fuarda İzmir’in farklı kurumları, Visit İzmir çatısı altında bir araya gelerek şehri tanıttı.

İzmir, pandemi önlemleri nedeniyle bu yıl 9-12 Mart tarihleri arasında ilk kez dijital ortamda yapılan ITB Berlin Fuarına katıldı. Her yıl Mart ayında turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren fuar, geçtiğimiz yıl korona virüs salgını nedeniyle iptal edilmişti.

ITB 2021 için İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Vakfı, İzmir Ticaret Odası, TÜRSAB, İZFAŞ, kentte bulunan bazı oteller bir araya gelerek ortak bir tanıtım stratejisi belirledi. İzmir’in farklı kurumları şehrin yeni tanıtım yüzü Visit İzmir platformu altında yer alarak şehri ortak bir dilde tanıttı.

Fuar 3 bin 200 katılımcıyı ağırladı

ITB Berlin Fuarı bu yıl 120’den fazla ülkeden 3 bin 200 katılımcıyı ağırladı. “Seyahat Endüstrisi için Dijital Buluşma” sloganı ile düzenlenen fuarda katılımcılar arasında ağırlıklı olarak turizm kuruluşları ve dernekleri, seyahat teknolojisi sağlayıcıları, tur operatörleri, otel endüstrisi ve destinasyon yönetimi şirketleri yer aldı.

ITB 2021’de katılımcılar, fuar yönetiminin sunduğu internet platformu üzerinden tanıtımlarını yaptı. Fuarda sektör çalışanları dört gün boyunca dünyanın farklı noktalarında düzenlenen panelleri, etkinlikleri, tanıtımları ve bilgilendirme faaliyetlerini internet üzerinden takip etti.

Visit İzmir’in deneme sürümü yayında

İzmir’e dair tüm güncel bilgilerin yer aldığı bir şehir rehberi olarak tasarlanan Visit İzmir’in ise deneme sürümü yayınlandı. Visit İzmir’de şehirdeki yenilikler, görülecek yerler, konaklama ve etkinliklere dair detaylı bilgiler güncel haritalar üzerinden gösteriliyor. Visit İzmir yakında herkesin kullanımına sunulacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.