İzmir Havadis

Kısıtlamalar Çeşmeli yazarı ressam yaptı

YAŞAMINI ÇEŞME’DE SÜRDÜREN ÇOCUK KİTAPLARI YAZARI ALİ ELLİKÇİ, KORONA VİRÜSÜ KISITLAMALARI İLE BERABER RESSAMLIĞA MERAK SARDI VE BAHÇE DUVARLARINI YAPTIĞI RESİMLERLE GÜZELLEŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kısıtlamalar Çeşmeli yazarı ressam yaptı
145 views
26 Aralık 2020 - 12:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yaşamını Çeşme’de sürdüren çocuk kitapları yazarı Ali Ellikçi, korona virüsü kısıtlamaları ile beraber ressamlığa merak sardı ve bahçe duvarlarını yaptığı resimlerle güzelleştirdi.

Çeşme ilçesindeki Germiyan Mahallesi’nde bulunan sitede yaşayan çocuk kitapları yazarı Ali Ellikçi, korona virüsü tedbirleri kapsamında ilan edilen kısıtlamalarla ressamlığa merak sardı. Yasaklarda evinin bahçe duvarlarına resimler yapan yazar Ellikçi, gelen beğeniler sonucunda hızını alamayıp sitenin duvarlarını da yağlı boya resimleriyle süsledi.

Bir çok duvara resimler yaparak güzelleştiren Yazar Ellikçi, “Salgın nedeniyle yaşam şeklimiz tamamen değişti. Belli yaşın üzerindekiler olarak sıkıntılı bir sürecin içindeyiz. Ben bu süreci çocuk öyküleri yazarak değerlendiriyorum. Bu süre içinde çok güzel çocuk öyküleri biriktirdim. Yazdıklarımı yavrularımla buluşturma heyecanını yaşıyorum. Bu arada yaşadığım yerleri güzelleştirme çabası içindeyim. Bu eyleme oturduğum evin bahçe duvarlarından başladım. Beğeniler geldikçe sitenin duvarlarına resim yapmaya başladım. Yaptıklarım amatörce yağlı boya çalışmalardır. Bu çalışmalar sonucu hem zamanımı değerlendiriyorum hem de çevremizi güzelleştirmiş oluyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.