İzmir Havadis

Lösev’den dayanışma çağrısı

LÖSEMİ VE DİĞER KANSER TANILI ÇOCUKLAR İLE YETİŞKİNLERE MADDİ, MANEVİ HER TÜRLÜ DESTEK VEREN, AİLELERİN YANINDA OLAN LÖSEV, HASTALIKLA MÜCADELEDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Lösev’den dayanışma çağrısı
46 views
29 Ocak 2021 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Lösemi ve diğer kanser tanılı çocuklar ile yetişkinlere maddi, manevi her türlü destek veren, ailelerin yanında olan Lösev, hastalıkla mücadelede dayanışma çağrısı yaptı.

Kanser tedavisinin uzun ve zorlu bir süreç olsa da tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu hatırlatan Lösev, vatandaşlara dayanışma çağrısında bulundu. Hastalığın tedavisinde en önemli desteğin moral olduğu ifade edilen açıklamada, “Hastalar, hastalıkla birlikte bedenlerindeki değişim ile mücadele ediyor. Bu süreçte psikolojik destek almaları süreci kolay atlatmalarını sağlıyor. Lösev, nakdi ve ayni yardımların yanı sıra lösemi ve kanserle mücadele eden çocuk ve yetişkin hastalara manevi anlamda da destek oluyor. Sosyal ve psikolojik desteklerle her zaman kayıtlı hastalarının yanında olan Lösev, eğitim konusunda da çocukları ve ailelerini yalnız bırakmıyor. Çocuklar, tedavileri esnasında Lösev Kolejinde eğitimlerine devam edebiliyor. Tedavi bursları ve eğitim burslarının yanı sıra kuru gıdadan kırmız et ürünlerine, giyimden hijyen ürünlerinden kadar her konuda hasta ve ailelerinin yanında oluyor” denildi.

Tüm kanser hastalarına da maddi, manevi destek olduklarını ifade eden Lösev, destek almak isteyen vatandaşların ofislerin bulunduğu illerde ofislere giderek, 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden başvuru yapabileceklerini açıkladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.