İzmir Havadis

Lüks sokak markası, Ukrayna’daki satışlarını askıya aldı

RUSYA’NIN UKRAYNA’YA YÖNELİK BAŞLATTIĞI ASKERİ OPERASYON, FAALİYET GÖSTEREN HAZIR GİYİM MAĞAZALARINI DA ETKİLEDİ. YERLİ VE İTHAL OLMAK ÜZERE BİRÇOK MARKA, ÜLKEDE BULUNAN MAĞAZALARINI GÜVENLİK NEDENİ İLE KAPATTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Lüks sokak markası, Ukrayna’daki satışlarını askıya aldı
126 views
27 Şubat 2022 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Lüks sokak markası Bonesmen, Ukrayna’da yaşanan savaş nedeniyle aktif olan satışlarını durdurduklarını açıkladı. Bonesmen, bölgede yaşananlar nedeniyle birçok sektörün de olumsuz etkilendiğini belirtti.

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik başlattığı askeri operasyon, faaliyet gösteren hazır giyim mağazalarını da etkiledi. Yerli ve ithal olmak üzere birçok marka, ülkede bulunan mağazalarını güvenlik nedeniyle kapattı. Sevkiyatların durması sebebi ile sektör, bu durumdan olumsuz etkilendi. Ülke genelinde birçok online mağazası bulunan Bonesmen de satışlarını geçici süreyle durdurduklarını, önümüzdeki dönemde yeni mağaza açılışlarına ilişkin planlarını da askıya aldıklarını bildirdi.

2023’de üç mağazaya ulaşma planı vardı

Ülkede online olarak faaliyetlerine yeni başlayan Bonesmen, 2023 yılına kadar Kiev, Odessa ve Lviv şehirlerinde üç aktif mağazaya ulaşmayı planlıyordu. Rusya’nın hız kesmeden operasyonlarına devam etmesi sebebiyle online satışlarını da durdurmak zorunda kalan Bonesmen, fiziki olarak mağazalaşma planını da askıya almak zorunda olduklarını ifade etti. Güvenliğin ve şartların elverişli olduğu zaman tekrar Ukrayna’da satışlarına devam edeceklerini açıklayan Bonesmen, savaşı hiçbir şekilde desteklemediklerini ve tamamen barıştan yana olduklarını, bir an önce barışın sağlanıp ülkede refahın sağlanmasını dilediklerini iletti. Lüks marka, savaş karşıtı paylaşımlarını da @bonesmen Instagram ve Facebook hesaplarından paylaştı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.