İzmir Havadis

Ödemiş Ticaret Odası akreditasyon belgesini yeniledi

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI BAŞKANI RIFAT ERİŞ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ödemiş Ticaret Odası akreditasyon belgesini yeniledi
50 views
09 Şubat 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yürütülen Avrupa Oda/Borsa Sistemi’ne uyum kapsamında, Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO), dahil olduğu Akreditasyon Sistemini hizmet kalitesini arttırarak sürdürüyor.

TOBB 12. Dönem Akreditasyon sürecinde gerçekleşen denetimi 4-5 Kasım 2019 tarihinde başarıyla tamamlayan Ödemiş Ticaret Odası, yapılan son denetimle akredite oda statüsünü sürdürmeye hak kazanarak Akreditasyon Belgesini yeniledi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş yaptığı açıklamada, “Oda ve borsalarımızın hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırması için önemli bir araç olan Akreditasyon Sistemi uygulaması bizim çalışmalarımızda yol gösterici olmuştur. Kurumsal kapasitemizi arttırarak üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek hep önceliğimiz olmuştur. Kurumumuzda sürekliliği sağlayacak sistemli çalışma sistemini benimseyerek ilerlemeye ve faaliyet göstermeye gayret ettik. Bu başarıda emeği geçen oda personelimize, yönetim kurulu üyelerimize, meslek komitelerimize, meclisimize, kadın girişimci ve genç girişimci üyelerimize özverili çalışmalarından dolayı da teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin. Akreditasyon sonucumuzun üyelerimize, kurumumuza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.