İzmir Havadis

Orman işletme ekipleri gece devriyesiyle ormanlara sahip çıkıyor

İZMİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ALİAĞA ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ ORMAN TOPLU KORUMA GÖREVLİLERİ, TAM KAPANMADA ALİAĞA VE FOÇA ORMANLARINI GECE SAATLERİNDE KARIŞ KARIŞ GEZEREK ORMAN SUÇLARINA KARŞI GÖZ AÇTIRMIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Orman işletme ekipleri gece devriyesiyle ormanlara sahip çıkıyor
28 views
10 Mayıs 2021 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İzmir Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Aliağa Orman İşletme Şefliği Orman Toplu Koruma görevlileri, tam kapanmada Aliağa ve Foça ormanlarını gece saatlerinde karış karış gezerek orman suçlarına karşı göz açtırmıyor.

Orman Toplu Koruma görevlileri, ormanlara sahip çıkıyor. Aliağa Orman İşletme Şefliği Orman Toplu Koruma görevlileri, özelikle tam kapanma döneminde işlenebilecek orman suçlarına karşı gece karış karış Foça ve Aliağa ormanlarını dolaşıyor. Suçlulara göz açtırmayan ekipler, iki ayrı ekiple gün doğumuna kadar ormanlarda nöbet tutarak devriye atıyor.

İzmir Orman İşletme Müdürü Ersen Çetin, gelecek kuşakların emaneti zümrüt yeşili ormanların bu milletin milli serveti olduğunu ifade ederek; açma, işgal ve faydalanma, kesme, sökme, budama veya boğma yolları ile buralarda yapılacak her türlü kaçak yapı ve tesislerin kanunlarla engellendiği ifade etti.

Ersen Çetin, İzmir’de devriye ekiplerin yanı sıra önemli noktalara yerleştirilmiş foto kapanlarında 24 saat kayıt yaptığını sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.