İzmir Havadis

ÖTO, Halkbank’la ‘Tedarik Zinciri’ protokolü imzaladı

“PARAF KREDİ KARTI TEDARİK ZİNCİRİ PROTOKOLÜ” ÖDEMİŞ TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RIFAT ERİŞ VE HALKBANK ÖDEMİŞ ŞUBE MÜDÜRÜ HALİL ÖZBELLEK ARASINDA İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖTO, Halkbank’la ‘Tedarik Zinciri’ protokolü imzaladı
63 views
06 Ocak 2021 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) ile Halkbank Ödemiş Şubesi arasında tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere protokol imzalandı.

“Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolü” Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş ve Halkbank Ödemiş Şube Müdürü Halil Özbellek arasında imzalandı. Bu protokol ile oda üyeleri, HalkBank tarafından, ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkanından faydalanabilecek.

ÖTO Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, “Alıcı ve satıcı arasında ‘Güvenli Ticaret Sistemi’ kurmayı sağlayan proje, alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açıyor. Bu sayede, üreticiler veya satıcılar, tahsilat ile uğraşmadan, güven içinde mallarını satabilecekler. Sattıkları malın bedelini, alacak riski taşımadan, Halkbank garantisiyle peşin ya da taksitli alacaklar. Böylece nakit akışını öngörülebilir hale getirmiş olacaklar. Alıcılar da uygun vade ve maliyette finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayacaklar. 540 gün vadeye ulaşan kredi imkanına kavuşacaklar. Ödemelerini, esnek vadelendirme ile yapacaklar, nakit akışlarını rahatlatacaklar. Alacağı malın bedelini bu kartla ödeyebilecek. Satıcı da, ‘alıcı kimdir’ diye endişe duymadan malını güvenle satıp, parasını bankadan tahsil edecek. Üyelerimizin bu avantajlı finansman imkânından faydalanmaları menfaatlerine olacaktır. Bu vesileyle imzalanan protokolün tüm üyelerimize ve KOBİ’lerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.