İzmir Havadis

ÖTO’dan devlet destekli projeler için üyelerine destek

ÖTO’NUN DA DESTEKLERİYLE İKİ AYRI PROJESİ KOSGEB TARAFINDAN KABUL GÖREN ÖDEMİŞLİ SANAYİCİ İBRAHİM İLDİRECİ, ÖTO BAŞKANI RIFAT ERİŞ İLE ODA BİNASINDA BİR ARAYA GELDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖTO’dan devlet destekli projeler için üyelerine destek
111 views
31 Aralık 2020 - 11:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO), devlet destekli projelerden faydalanabilmeleri için üyelerine bilgilendirme anlamında destek vermeye devam ediyor.

ÖTO’nun da destekleriyle iki ayrı projesi KOSGEB tarafından kabul gören Ödemişli sanayici İbrahim İldireci, ÖTO Başkanı Rıfat Eriş ile oda binasında bir araya geldi. Süreç hakkında değerlendirme yapan İldireci, “KOSGEB’in açmış olduğu iki ayrı destek programına başvuru yaptık. Firmamızın başvurabileceği uygun hibe programları için gerekli çalışmalarımızı tamamladık. Projemizi hazırladık ve KOSGEB’e sunduk. İki projemizden de onayımızı aldık ve projenin devamlılığı için çalışmalarımıza başladık. Proje sunumu sürecindeki desteklerinden dolayı Ödemiş Ticaret Odası Başkanımız Rıfat Eriş ve oda personelimize çok teşekkür ederiz.” dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, “Orta ve küçük ölçekli firmalarımız için her geçen gün devlet destekli hibe programları açıklanıyor. İlgili firmalarımızın işlerini büyütebilmeleri için onlara uygun olacak projelere mümkün mertebe yönlendirmeye çalışıyoruz. Proje süreçlerinde de firmalarımızı yalnız bırakmayarak, her aşamada destek vermekteyiz. Üyemiz Sayın İbrahim İldireci’yi kutluyorum.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.