İzmir Havadis

ÖTO’dan ihtiyaç sahibi öğrencilere klavyeli tablet

TABLETLER, ÖTO BAŞKANI RIFAT ERİŞ, ÖDEMİŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BAHATTİN GENGÖRÜ, KİRAZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET AK VE BEYDAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ AKİF KIYAK’IN KATILIMLARIYLA TESLİM EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖTO’dan ihtiyaç sahibi öğrencilere klavyeli tablet
199 views
10 Şubat 2021 - 17:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan Küçük Parmaklar Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteğinde bulundu.

Türkiye genelinde pandemi sürecinde uzaktan eğitim gören ve maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için TOBB öncülüğünde “Tabletsiz Öğrenci Kalmasın” kampanyası başlatıldı. Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO), belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere klavyeli tabletleri temin etti. Tabletler, ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Kiraz Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akif Kıyak’ın katılımlarıyla teslim edildi.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, “Sosyal sorumluluk bilinciyle, her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere TOBB desteği ile çeşitli eğitim yardımı yapıyoruz. Bu yıl yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin öncülüğünde pandemi sonrası değişen hayat alışkanlıklarımız ve yaşam şekillerimize ayak uydurmak amacıyla tablet yardımı kampanyasına katıldık. İhtiyaç sahibi öğrencileri tabletler ile buluşturarak eğitimden geri kalmamalarını sağlamak istiyoruz.” dedi.

Ödemiş, Kiraz ve Beydağ ilçe milli eğitim müdürleri de salgın sürecinde tablet ya da bilgisayarları olmadığı için uzaktan eğitime katılma imkânı bulamayan öğrencilere yapılan bu desteği çok değerli bulduklarını belirterek teşekkürlerini ilettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.