İzmir Havadis

ÖTO’dan indirim protokolü

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI (ÖTO) İLE ŞEKERBANK ARASINDA, 2021 YILINDA AVANTAJLI KREDİ KULLANIMINA YÖNELİK PROTOKOL İMZALANDI. İMZALANAN PROTOKOL GEREĞİNCE ÜYELER, ŞEKERBANK’TA AVANTAJLI FAİZ ORANLARI İLE KREDİ KULLANIMLARI YAPABİLECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖTO’dan indirim protokolü
87 views
13 Şubat 2021 - 11:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) ile Şekerbank arasında, 2021 yılında avantajlı kredi kullanımına yönelik protokol imzalandı. İmzalanan protokol gereğince üyeler, Şekerbank’ta avantajlı faiz oranları ile kredi kullanımları yapabilecek.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) ile Şekerbank arasında protokol imzalandı. Protokolde imzalar, Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) Başkanı Rıfat Eriş ve Şekerbank Ödemiş Şubesi Müdürü Mutlu Bayraktar tarafından atıldı. Protokole göre ÖTO üyeleri, Şekerbank’ta avantajlı faiz oranları ile kredi kullanımları yapabilecek.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, protokolün üyeler için hayırlı olması temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:

“Avantajlı kredi kampanyası ile ÖTO üyeleri, 31 Aralık 2021 tarihine kadar en az 1 Milyon TL’yi en çok 36 ay vadeli kredi şeklinde kullanabilecekler. Üyelerimiz 3 aya kadar ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödeme imkânından da faydalanabilecekler. Kampanyadan faydalanan üyeler kredi masraflarında avantajlı olacaklar. Tüm bunların dışında üyeler ertesi gün ödemelerde yüzde 1,65 komisyonlu POS ilk 3 ay POS kira bedeli muafiyeti avantajlarından da faydalanabilecekler.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.