İzmir Havadis

Özel Radikal Okulları kampüslerinin tamamına Okulum Temiz Belgesi

ÖZEL RADİKAL BORNOVA KAMPÜSÜ VE ÖZEL RADİKAL BUCA KAMPÜSÜ, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI (MEB) İLE SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL İLE VERİLEN OKULUM TEMİZ BELGESİNİ ALMAYA HAK KAZANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Özel Radikal Okulları kampüslerinin tamamına Okulum Temiz Belgesi
222 views
20 Kasım 2020 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özel Radikal Bornova Kampüsü ve Özel Radikal Buca Kampüsü, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile verilen Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazandı.

Pandemi nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokolle, başvuru yapan ve uzman ekipler tarafından denetlenen okullara “Okulum Temiz Belgesi” verilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda, Özel Radikal Bornova Kampüsü ve Özel Radikal Buca Kampüsü de belge için başvuru yaptı. Gerekli kriterleri yerine getiren okullar, daha sonra İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından denetlendi. Denetimler sonucunca kampüsler, Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazandı.

Özel Radikal Bornova Kampüsünün belgesi Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu tarafından teslim edilirken, Özel Radikal Buca Kampüsünün belgesi de Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve İş Güvenliğinden Sorumlu Şube Müdürü Erdal Bayhan tarafından Özel Radikal Okulları Kurucusu Erdal Avcı’ya verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.