İzmir Havadis

Öztop’tan filyasyon ekiplerine tam destek

İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ OP. DR. M. BURAK ÖZTOP, ÖNCE 112 NARLIDERE HİZMET BİNASINDA DOKTORLU EVDE TAKİP EKİPLERİYLE BİR ARAYA GELDİ, ARDINDAN HALK SAĞLIĞI BAŞKANLIĞI EK HİZMET BİNASINDA GÖREV YAPAN FİLYASYON EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Öztop’tan filyasyon ekiplerine tam destek
105 views
19 Ağustos 2020 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. M. Burak Öztop, Covid-19 ile mücadelede sahaya çıkan ekiplerle bir araya geldi. Öztop, pandemiyle mücadelenin daha da hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesine dikkat çekti.

İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. M. Burak Öztop, önce 112 Narlıdere hizmet binasında doktorlu evde takip ekipleriyle bir araya geldi, ardından Halk Sağlığı Başkanlığı ek hizmet binasında görev yapan filyasyon ekiplerini ziyaret etti. Öztop, Covid-19 ile mücadelede filyasyon çalışmalarının önemine dikkat çekti.

“Covid-19 rehberlerini çok hızlı bir şekilde uygulamaya çalışıyoruz”

Toplantıya katılan ekiplere bilgiler veren İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Öztop, Sağlık Bakanlığının yayınladığı rehberler çerçevesinde hızlı ve etkin bir şekilde organize olup çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti. Öztop, bulaş riskini azaltmak için Sağlık Bakanlığının yayınladığı Covid-19 rehberlerini filyasyon ekipleri, doktorlu evde takip ekipleri ve tüm sağlık çalışanlarıyla birlikte çok hızlı bir şekilde uygulamaya çalıştıklarını belirtti. Bu süreçte filyasyon ekipleriyle birlikte tüm sağlık çalışanlarının katkısının çok büyük ve çok kıymetli olduğunu dile getiren İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Öztop, rehberlere uygun bir şekilde İzmir İl Sağlık Müdürlüğünde kurulan sistem ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi. Öztop, ekiplerin sorularını da yanıtladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.