İzmir Havadis

Tuğba Kuruyemiş, 95. mağazasını Aliağa’da hizmete açtı

DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA VE TÜRKİYE’DE DE YAKLAŞIK 1.5 YILDIR DEVAM EDEN KORONA VİRÜS PANDEMİSİ SÜRECİNDE SAĞLIKLI VE DOĞAL GIDALAR İNSANLARIN EN ÖNEMLİ İHTİYAÇLARI ARASINDA YERİNİ ALDI. AYDIN’DA 1980 YILINDA KÜÇÜK BİR MAĞAZADA “BURADA GÜLÜMSEME HİZMET EDER” SLOGANI İLE HİZMETE BAŞLAYAN TUĞBA KURUYEMİŞ, 95. MAĞAZASINI ALİAĞA’DA HİZMETE AÇTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tuğba Kuruyemiş, 95. mağazasını Aliağa’da hizmete açtı
138 views
28 Mayıs 2021 - 9:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dünyayı etkisi altına ve Türkiye’de de yaklaşık 1.5 yıldır devam eden Korona virüs pandemisi sürecinde sağlıklı ve doğal gıdalar insanların en önemli ihtiyaçları arasında yerini aldı. Aydın’da 1980 yılında küçük bir mağazada “Burada gülümseme Hizmet Eder” sloganı ile hizmete başlayan Tuğba Kuruyemiş, 95. Mağazasını Aliağa’da hizmete açtı.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde her şeyin başının sağlık olduğunun çok daha iyi anlaşıldığını belirten Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, “Tuğba Kuruyemiş olarak bir kuruyemiş mağazasından öte insanlarımızın sağlıklı ürünlere en kolay şekilde ulaşması için özel gayretlerimiz oldu. Pandemi sürecinde mağaza ve çalışan sayımızı artırdık. Bu yıl 41 yaşında olan Tuğba Kuruyemiş’in raflarında bulunan yaklaşık 700 çeşit ürünün tamamını insanlarımızın 41 yıldır güvenle tüketmesi bizim için en büyük mutluluk” diyerek AR-Ge ekiplerinin yeni sağlıklı ürünler için çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

“Pandemi sürecinde 400 ek istihdam ile 12 yeni mağaza açtık”

Korona virüs salgını dolayısıyla Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini bu sıkıntılı sürecin de en kısa zamanda sona ereceğine inandığını belirten Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Tonkul, “Pandemi süreci başladığında insanlarımızın virüse karşı direncini arttırmak amacıyla özel çalışmalar yaptık. Bünyemizde çalışan gıda mühendisleri ile başta incir ve zeytinyağımız olmak üzere ülkemizin doğal ürünlerinden özel karışımlı ürünler hazırladık. İstihdam ettiğimiz kişi sayısı fabrikamızda 250, mağazalarımızda 150 olmak üzere 400 kişi arttı. Bunun yanında 12 yeni mağaza ile hizmet verdiğimiz mağaza sayısını 95’e yükselterek hizmet ağımızı daha da yaygınlaştırdık. İnternetten kargo aracılığı ile herkesin ayağına kadar istediği ürünü teslim ettik” diyerek tüm çalışanlarına ve Tuğba Kuruyemiş markasını güvenen herekse teşekkür etti.

Tuğba Kuruyemiş’in 95. mağazası pandemi dolayısıyla tören yapılmadan Aliağa’da sade bir kurdele kesimi ile hizmete başladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.