İzmir Havadis

‘Türkiye 100’ ödüllerinde iki Ödemişli

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI BAŞKANI RIFAT ERİŞ, YÖNETİM KURULU ÜYESİ HASAN SELÇUK BÜTÜN İLE BİRLİKTE TÜRKİYE’DE EN HIZLI BÜYÜYEN 100 ŞİRKET ARASINA GİREN ÖDEMİŞ TİCARET ODASI ÜYELERİNİ İŞYERLERİNDE ZİYARET EDEREK, BAŞARILARINDAN DOLAYI TEBRİK ETTİLER.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
‘Türkiye 100’ ödüllerinde iki Ödemişli
116 views
01 Şubat 2021 - 12:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, yönetim kurulu üyesi Hasan Selçuk Bütün ile birlikte Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirket arasına giren Ödemiş Ticaret Odası üyelerini işyerlerinde ziyaret ederek, başarılarından dolayı tebrik ettiler.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, oda üyelerinden iki firmanın Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında yer alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eriş, “Ülkemizin ve tüm dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçte vergi ödeyerek, ihracatını yaparak ülkemize en önemli katkıları sağlayan Zeki Mert İpek Fantazi Kumaş Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Özen-Taş Hafriyat Temizlik Hizmetleri Yapı İnşaat Malzemeleri Taahhüt İşleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmalarını canı gönülden tebrik ve teşekkür ediyoruz. Yaşanan zor süreçleri en az hasarla atlatmak ve ekonomilerini daha iyiye taşımak için değişen çağa ayak uydurmak en önemli önceliklerden, bizleri gururlandıran bu iki Ödemiş firmamızın başarılarının devamını dileriz” dedi.

Eriş ödül süreci ile ilgili verdiği bilgide şunları söyledi: “Türkiye’nin 2016-2018 döneminde en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi kamuoyuna Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından geçtiğimiz ay ilan edilmişti. Türkiye 100 listesi hazırlanırken, başvuran şirketlerin son 2 yıl, yani 2016-2018 arası ciro artış hızının, dikkate alındığı belirlenmişti. Ödemiş Ticaret Odası Üyesi olan Zeki Mert İpek Fantazi Kumaş Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Firması 73. Sırada, Özen-Taş Hafriyat Temizlik Hizmetleri Yapı İnşaat Malzemeleri Taahhüt İşleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firması da 83.sırada yer alarak Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girmiştir”

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, konuşmasının ardından oda üyelerini tebrik ederek birer plaket takdim etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.