İzmir Havadis

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

AK Partili Sürekli’den körfez kirliliği ve trafik sorunu çıkışı

AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI KEREM ALİ SÜREKLİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER’İN ADAYLIK SÜRECİNDE VERDİĞİ SÖZLERİ, VİDEOLARI İLE BİRLİKTE PAYLAŞARAK, KÖRFEZ KİRLİLİĞİ VE TRAFİK SORUNU KONUSUNDA SOYER’İN VAATLERİNİ UNUTTURAMAYACAĞINI VE SORUMLULUKLARINDAN KAÇAMAYACAĞINI SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Partili Sürekli’den körfez kirliliği ve trafik sorunu çıkışı
9 views
16 Temmuz 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in adaylık sürecinde verdiği sözleri, videoları ile birlikte paylaşarak, körfez kirliliği ve trafik sorunu konusunda Soyer’in vaatlerini unutturamayacağını ve sorumluluklarından kaçamayacağını söyledi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i vaatleri üzerinden eleştirdi. Sürekli, “İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Soyer, bir mazeret fabrikası’ gibi çalışıyor” dedi.

Kerem Ali Sürekli, “Vaatlerini gerçekleştiremedikçe, en temel, en hayati sorunları çözemedikçe; bir bahaneye sarılıp algı yönetmeye çalışıyor. 3 yıl sonra İzmir Körfezi’nde yüzeceğini vaat eden Soyer, 3. hizmet yılında körfez ve derelerde kirlilik ve koku katlanarak artarken, ‘Ben Çevre ve Şehircilik Bakanı mıyım?’ diyecek kadar da ileri gidebiliyor. Halkın zihninde yetki karmaşası yaratıp sıyrılmaya çalışıyor” şeklinde aktardı.

Tunç Soyer’in adaylık sürecinde körfez ile ilgili vaatlerini dile getirdiği videoyu da paylaşan Sürekli, şöyle devam etti:

“Kanal İstanbul projesini işaret edip Gediz Nehri’ni kirlilikten kurtarmanın maliyet hesabını yaparak göz boyamaya, hedef şaşırtmaya çalışıyor. Bu karşılaştırması su götürmez. Bu matematik tutmaz. Soyer, vaatlerini bu yolla unutturamaz, sorumluluklarından böyle kaçamaz. Güzelbahçe’de dalıp balık adam pozu vererek körfezdeki kirlilik ve koku sorununu; küresel ısınma gerekçesi ve su sempozyumlarıyla alt yapı ve içme suyu sorunlarını çözemezsiniz. Vaatlerinizi unutturamazsınız.”

Tunç Soyer’in yine adaylık sürecinde trafik sorununa çözüm getireceği videoları paylaşan Başkan Sürekli, “Trafik sorununun ve verdiğiniz sözlerin üstünü de metro tünelinde sabah koşusu yaparak, kordonda bisiklete binip, araç hesap tabloları çizerek, gerçeklikle bağdaşmayan çözümler önererek örtemezsiniz.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.