İzmir Havadis

Aliağa Belediyesinde 12 madde meclis üyelerinin oylamasına sunuldu

ŞUBAT MECLİSİNDE, BAŞKANLIKTAN GELEN ÖNERGELER, KOMİSYONDAN GELEN RAPORLAR VE GÜNDEM DIŞI ÖNERGELER OLMAK ÜZERE TOPLAM 12 MADDE MECLİS ÜYELERİNİN OYLAMASINA SUNULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aliağa Belediyesinde 12 madde meclis üyelerinin oylamasına sunuldu
133 views
03 Şubat 2021 - 13:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aliağa Belediyesinin şubat ayı olağan meclisi, Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde toplandı. Şubat meclisinde, başkanlıktan gelen önergeler, komisyondan gelen raporlar ve gündem dışı önergeler olmak üzere toplam 12 madde meclis üyelerinin oylamasına sunuldu.

Aliağa Belediye Meclis Salonundaki oturum, 5 Ocak 2021 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanması ve 2019 yılı sayıştay raporu hakkında bilgilendirmenin yapılmasıyla başladı. Ardından meclis gündeminde yer alan; Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği ile ek protokol yapılması, trampa ve irtifak hakkı kurulması, Açık Hava Tiyatrosu isim değişikliği, imar planı onayı, tarife cetvellerinde değişiklik ve ek bütçe yapılması hususlarını içeren maddeler oylandı.

Başkan Acar’dan teşekkür

Oylama sonrası dilek ve temenniler bölümüne geçildi. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, son günlerde Aliağa ve çevresinde etkili olan sağanak yağışların neden olduğu olumsuzluklara karşı belediye ekiplerinin var gücüyle mücadele ettiğini ifade etti.

Aliağa Belediyesinin şiddetli yağışlar sonrası yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı sabahlara kadar mücadele ettiğini belirten Başkan Serkan Acar, “Vatandaşımızın evinde rahat edebilmesi için yağmurda sahada mücadele eden tüm belediye çalışanlarımıza ve aynı şekilde yoğun bir şekilde çalışan İZSU çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Aliağamız İzmir genelinde bu süreci en iyi şekilde atlatan ilçelerden biri oldu” diye konuştu.

Aliağa Belediyesi şubat ayı olağan meclisi, bir sonraki meclis toplantısının 2 Mart 2021 Salı günü saat 18.00’de yapılmasına karar verilmesiyle son buldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.