İzmir Havadis

Red Bull Challengers İzmir’de koşuldu

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ MARATONLARINDAN MARATONİZMİR 11 NİSAN 2021 PAZAR GÜNÜ İZMİR’DE KOŞULDU. BU SENE ‘SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA’ TEMASI ALTINDA DÜZENLENEN ORGANİZASYONA RED BULL CHALLENGERS ÜYELERİ DE KATILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Red Bull Challengers İzmir’de koşuldu
72 views
12 Nisan 2021 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin önemli maratonlarından Maratonİzmir gerçekleştirildi. Bu sene ‘Sürdürülebilir Bir Dünya’ teması altında düzenlenen organizasyona Red Bull Challengers üyeleri de katıldı.

Türkiye’nin önemli maratonlarından biri olan Maratonİzmir 11 Nisan 2021 Pazar günü İzmir’de koşuldu. Bu sene Birleşmiş Milletler’in (BM) Küresel Amaçlar başlığı altında topladığı “Sürdürülebilir Bir Dünya” teması altında yapılan koşunun başlangıcı Şair Eşref Bulvarı üzerindeki İZFAŞ Binası önünden yapıldı. Lozan Meydanı’nda sona eren maratona Red Bull Challengers üyeleri de katıldı. Red Bull Challengers’ta Rundamental, Beat Run Crew, Runarchy, No Reason Co., Karşıyaka One Team’in yer aldığı organizasyonda maraton, yarı maraton, 10 kilometre, yol koşusu ve halk koşusu yapıldı.

Maratonda Red Bull Challengers üyeleri ve tüm koşucular, kat ettikleri kilometreleri online haritaya yansıttılar. 7 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında web adresteki sayfaya kaydolup rotalarını ekleyen sporcular bu aktif harita ile şehre izini bırakarak ödüller kazanabilecek.

Red Bull Challengers kimdir?

Aktif yaşamı benimseyen spor profesyonelleri ve gönüllülerinden oluşan Red Bull Challengers, insanları aktif bir yaşam için motive etmeyi ve onlara ilham vermeyi amaçlıyor. Üyeler aktif yaşam hedefleri doğrultusunda daha iyi bir performans gösterebilmek için kendilerine meydan okumaya devam ediyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.